Login
Логин:
Пароль:
Регистрация  :  Пароль?  :  Закрыть
Рекомендуем так же посмотреть фильмы и не забудьте о шаблоны dle на нашем ресурсе скачать аниме у нас на портале
Mājas Kontakti Reklāma vietnē RSS

B kategorija 90 dienās - tas ir iespējams!

Datums : 3-08-2021, 15:25 | Kategorija: LV / Auto zinas   
(голосов:0)

Ir sfēras, kurās Covid ierosināto pārmaiņu dēļ varam saredzēt ne vien izaicinājumus, bet arī iespējas. Tā tas noteikti ir autoskolu sektorā, jo attālinātā formāta dēļ mācīties ir kļuvis izdevīgāk kā jebkad agrāk. Galvenokārt tam par iemeslu ir teorijas apmācība online režīmā, jo vairs nav jānokļūst uz autoskolu, tērējot papildus līdzekļus un laiku par sabiedrisko transportu. Tāpat arī pēc uzkodām starpbrīžos vairs nav jāsteidz uz tuvāko veikalu, bet gan tik vien kā jāatver savs ledusskapis vai jāsalasa ogas no dārza. Viss, kas vajadzīgs - interneta savienojums, viedierīce un mikrofons.

Turklāt Latvijā ir godīgas politikas autoskola, kas nodrošina ne vien kvalitatīvu apmācību, bet arī iespējas, kas ļauj pie kārotās vadītāja apliecības tikt rekordīsā laikā. Sekojot izstrādātajām vadlīnijām, pietiks ar 90 dienām, lai jau oktobrī uz pasauli skatītos jaunām acīm - nevis no trotuāra, bet gan sēžot pie automašīnas stūres. Presto apmācību modelis citu autoskolu vidū izceļas ar īpašām inovācijām un piedāvā tādas iespējas, par kurām kursanti jau sen sapņojuši. Ierasti tik stingri pievilktās līguma nosacījuma pavadas palaistas krietni vaļīgāk: Presto kursanti nav piesaistīti ne pie 1 instruktora, ne pilsētas, ne automašīnas modeļa.

Presto autoskola ir lielākā autoskola Latvijā ar plašāko filiāļu pārklājumu. Kopumā Presto var mācīties 98 pilsētās un ciemos, turklāt braukšanas nodarbības var rezervēt arī citās pilsētās kaut katru dienu! Vasarā to jo sevišķi var novērtēt - šis ir laiks, kad biežāk gribas izbraukt līdz jūrai vai doties nelielā ceļojumā. Tomēr apmācība autoskolā Presto nestājas ceļā brīvdienu plāniem - ja, piemēram, kā savējo izvēlējies Presto Rēzeknē, tas nenozīmē, ka nedēļas nogali pavadot Jūrmalā braukšanas nodarbības jāatceļ. Presto kursanti var brīvi pierakstīties pie instruktoriem visas Latvijas teritorijā - visur, kur vien pieejami Presto instruktori.

Kā uzsākt apmācības?

Viss sākas ar līguma iepazīšanu mājaslapā presto.lv, kur tas brīvi pieejams online vēl pirms tā parakstīšanas. Šāda prakse publiskot līgumu autoskolu nozarē nemaz nav tik ierasta, Presto ir viena no retajām autoskolām, kas piekopj tik caurspīdīgu attieksmi pret topošajiem kursantiem. Tādā veidā autoskola apliecina, ka līgums nesatur apmācāmajam viltīgus nosacījumus un pauž atklātību pret klientiem. Laiks, lai iepazītos ar līguma saturu, būs atliku likām - var pat pieaicināt klāt pazīstamu juristu, lai to izskatītu kopā.

Nākamais solis ir līguma parakstīšana, un arī te lieti palīdz Presto digitālie risinājumi - vien pāris klikšķu attālumā atrodas oficiāla apmācību uzsākšana. Tas aizņem vien dažas minūtes un neprasa ierašanos klātienē. Arī šeit Presto ļauj ietaupīt laiku, jo nav nedz jābrauc līdz autoskolai, nedz vēlāk jāstāv garās rindās administrācijā. Kuram gan patīk tērēt laiku formulitātēs?

Kas jādara vispirms?

Kad līgums parakstīts, tālāk seko teorijas un braukšanas apmācība. Teorijas cikls sastāv no 11 nodarbībām, bet 1. vadīšanas nodarbību apmeklēt var tikai pēc 3. teorijas klases. Tāpēc vēlams jau laicīgi aprēķināt datumu, kad šī nodarbība iekritīs, un jau uzreiz pēc līguma parakstīšanas šajā dienā rezervēt braukšanas nodarbību. Pirmajās reizēs jo sevišķi ieteicams aiziet pie dažādiem instruktoriem, lai iepazītos un varētu izvēlēties, ar kuru rodas vislabākā sadarbība.

Lai varētu mācīties braukt instruktora vadībā, obligāti nepieciešama medicīniskā izziņa un baltās tiesības jeb braukšanas mācību atļauja. Tas nozīmē, ka šīs formalitātes jānokārto vēl pirms 3. teorijas nodabrības, lai vēlāk apmācība netiktu ievilkta garumā. Medicīniskajai pārbaudei un izziņas saņemšanai arī var pieteikties Presto mājaslapā. Turklāt tas ir izdevīgāk kā poliklīnikās un Presto klientiem ir bez rindas kase.

Savlaicīgi arī jāpiereģistrējas pirmās palīdzības kursiem, kas ir obligāts noteikums, lai vēlāk kārtotu teorijas eksāmenu. Vislabāk, ja šo 2 dienu kursu ieplāno vēl pirms teorijas nodarbībām (5 h tiešsaistē, 4-6 h klātienē), ja tas nav iespējams - paralēli teorijas kursam. Tomēr jāņem vērā, ka apgūtais informācijas daudzums teorijā būs apjomīgs, tāpēc vieglāk mācīties būs abus kursus izejot atsevišķi. Pirmajai palīdzībai var pieteikties presto.lv - visu var nokārtot attālināti tāpat kā parakstot līgumu.

Kā iegūt tiesības 90 dienās?

Pirmkārt, savlaicīgi jāizņem medicīniskā izziņa un baltās tiesības, kā arī jāiziet pirmās palīdzības kursi - ja kursants aizkavējas ar šīm 3 obigātajām prasībām, arī apmācība kopumā ievelkas garumā. Otrkārt, savlaicīgi jārezervē braukšanas nodarbības un vadīšana jāuzsāk cik ātri vien iespējams - vislabāk jau pēc 3. teorijas nodarbības. Tiešsaistē tiek piedāvāts pārskatāms grafiks un nodarbību rezervācija notiek caur šo online sistēmu. Vislabāk rezervēt nodarbības jau uz priekšu. Ja vēlēsies dienu iepriekš pieteikties braukšanai, iespējams, visi laiki jau būs aizņemti.

Visbeidzot, vēl autoskola vadlīnijās iezīmē sekojošos 3 galvenos nosacījumus, kas jāievēro, lai apmācību procesā veiktos pēc iespējas labāk un tiesības iegūtu 90 dienu laikā:

  • Auto nomaiņa. Jāņem vērā, ka CSDD eksāmenā izlozes kārtībā var tikt piešķirts kāds no sekojošajiem auto modeļiem - Volkswagen Golf 7, Audi A3 Sportback, BMW 218D XDrive Active Tourer. Jāņem vērā, ka šīm automašīnām ir tehniskas atšķirības, un ja kursants ar tām saskaras pirmo reizi eksāmena dienā, diemžēl pieredzes trūkums var darīt savu, kā arī izraisīt papildus stresu. Turklāt figūru laukumā BMW un Audi punkti sakrīt, bet Golf atšķiras. Un ja šīs nianses nav zināmas, diemžēl eksāmenā tālāk par figūru laukumu kursants arī netiks. Tāpēc rezervēt nodarbības pie instruktoriem, kas brauc ar dažādām auto markām, ir ļoti svarīgi, un tieši prasme vadīt dažādu marku auto palīdzēs CSDD eksāmenu nokārtot ar 1. reizi.

  • Braukšana ik dienas. Presto autoskolā nodarbības var rezervēt arī brīvdienās un svētku dienās, kas nozīmē, ka braukt var katru dienu. Lai tiesibas iegūtu 90 dienās, bieža nodarbību apmeklēšana spēlē ļoti svarīgu lomu. Visraitāk veiksies tiem, kas patiesi katru dienu var veltīt braukšanai - ja ne instruktora vadībā, tad kopā ar kādu paziņu vai ģimenes locekli (mācīties braukt var tikai autovadītāja pavadībā ar vismaz 2 gadu stāžu). Aktīvākie braucēji šādā režīmā pat mēneša laikā būs apguvuši vadīšanas prasmes nepieciešamajā līmenī, lai dotos uz CSDD. Jāņem gan vērā, ka nepieciešamo mācību stundu skaits ir ļoti individuāls, tomēr vidēji vajadzīgas 30-40 nodarbības.

  • Instruktoru maiņa. Sākotnēji tas palīdzēs atrast konkrētu instruktoru, kura pasniegšanas veids uzrunā visvairāk. Taču tas arī noderēs gadījumā, ja ar citu instruktoru saprasties pavisam neizdodas. Tāpat ja instruktors uzsver, ka kursants vēl nav gatavs eksāmenam, viedokli var doties saņemt arī pie cita instruktora.

Psiholoģiskās sagatavotības nozīme

Nav noslēpums, ka eksāmena laikā savu lomu spēlē arī uztraukums.r Paaugstināta stresa apstākļos arī izredzes nokārtot eksāmenu ar 1. piegājienu samazinās. Presto nodrošinātā apmācību pieeja gādā, lai stresu izraisošie apstākļi eksāmena dienā būtu pēc iespējas minimālāki. Psiholoģiskā sagatavotība un emocionālā noturība tiek trenēta pateicoties regulārām pārmaiņām braukšanas nodarbībās: automašīnas un instruktoru nomaiņa kļūst par ierastu un ikdienišķu notikumu, tāpēc eksāmena laikā šie apstākļi vairs nav nekas jauns.

Turklāt tie, kas izmanto iespēju nodarbību rezervēt ārpus savas pilsētas, gūs vēl plašāku pieredzi un varēs pārkāpt ierastajai komforta zonai. Nereti, braucot tikai pa 1 pilsētu, visas ceļa zīmes jau ar laiku tiek iekaltas teju kā no galvas. Tomēr braucot citviet, kursanta reakcijas spējas var tikt trenētas labāk, kā arī tiek uzlabota prasme orientēties svešā vidē. Arī eksāmena dienā var rasties situācija, kad instruktors aizved pa maršrutu, kur līdz šim kursants nav braucis. Iepriekšēja pieredze līdzīgos apstākļos sniegs vajadzīgo drošības un pārliecinātības sajūtu, ka arī braucot pa nezināmu ceļa posmu, viss izdosies veiksmīgi.

Autoskola, kurā visi var!

Tiesību iegūšanas ceļš nav viegls - tas prasa apņēmību un veltīšanos. Tomēr vienlaikus tas ir arī vieglāks kā bieži vien to iekrāso. Sākot mācības jūlijā, jau oktobrī varēsi lepoties ar jauno autovadītāja statusu. 90 dienas - tas nemaz nav tik daudz, vai ne? Tomēr autoskolā, kas radījusi īstos apmācību apstākļus, tas ir iespējams! Turklāt viena no iedvesmojošākajām Presto kursantēm, 79 gadus vecā Irma Kluša, apliecinājusi, ka tiesību iegūšana no tiesas ir pa spēkam ikkatram! Ja jau varēja Irma, vai gan nevarēsi arī Tu?

Piesakies mācībām presto.lv!

http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/

Jaunumi
Ķīnas tirgum Audi ir izstrādājis ļoti interesantu A7 pacēlāja modeli, kas saņēma marķējumu L. Jaunums tiks ražots jau nākamajā
Pārbaudes posms jaunā McLaren Speedtail tuvojās beigām. Prototips, kas pārvarēja barjeru 400 km/h lidlaukā Kenedija Kosmosa
Aston Martin DBX, pirmais apvidus auto vēsturē britu autoražotājs, kas oficiāli tika uzsākta. Grezns modelis, ar Lamborghini
Atjauninātā modeļa versija, kas konkurē ar duets, kas sastāv no BMW M4 un Mercedes C63 AMG iet uz izstāžu zāles par cenu, sākot
Prezentēts 2013.gada rudenī Escalade gatavojas tam, lai pilnībā atjaunoties. Tas parāda attēlus, kas uzņemti vienā no rūpnīcām
Komentāri

Ваше Имя:   Ваш E-Mail:  


Код:
Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив

Введите код:
Aston Martin DB5 vai Bond auto

Aston Martin DB5 vai Bond auto

Filmas par Džeimsu Bondu var droši saukt par pasaules kino klasiku. Stilīgs un
Mercedes-Benz GLE ir kļuvis par dīzeļa hibrīdu

Mercedes-Benz GLE ir kļuvis par dīzeļa

Mercedes-Benz GLE augstākās klases krosovers ir pārveidots par dīzeļa hibrīdu.
Chery Tiggo 3 saņem jaunu izdevumu

Chery Tiggo 3 saņem jaunu izdevumu

Ķīniešu kompaktais krosovers Chery Tiggo 3 ir labi pārdots visā pasaulē. Kopš
Renault Kangoo Van E-Tech Electric iepriecinās ar jaudas rezervi

Renault Kangoo Van E-Tech Electric

Renault Kangoo ir plaši pazīstams komerctransporta pārstāvis Eiropā, kas uzrāda
Crossover Toyota Avanza nomainīja nākamo paaudzi

Crossover Toyota Avanza nomainīja nākamo

Labs krosovers Toyota Avanza ir aizstājis nākamo paaudzi. Šoreiz mēs runājam
Ram 1500 REV elektriskā pikapa informācija

Ram 1500 REV elektriskā pikapa informācija

Amerikāņi ir paziņojuši par pilnībā elektrisku apvidus auto uz jaunas